Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

soğutma büyüsüBugüne kadar yapılmış birçok soğutma büyüsü uygulamasında insanların büyük bölümü amaçlarına ulaşmış ve sevmedikleri kişilerin yaşadıkları ilişkileri bitirmeyi başarmışlardır. Özellikle bu alanda kendini yeteri kadar geliştirmiş olan başarılı medyumların yaptıkları uygulamalarda başarı yüzdesi çok daha fazladır. Bu büyünün etki alanı sadece birbirine bağlı iki kişinin arasına girecek büyük bir manevi enerji oluşturmak ve o kişilerin birbirlerinden soğumalarını sağlamaktır.

Çoğunlukla etki altına alınmak istenen kişilere ait olan bazı özel eşyaların kullanıldığı soğutma büyüsünde medyumlar bu eşyaların Üzerlerine çok etkili ve güçlü dualar okuyarak gerekli olan enerjilerin ortaya çıkmasını ve mümkün olan en erken zamanda etkisini göstermesini sağlamaya çalışırlar. Günümüzde olduğu gibi çok eski zamanlarda da soğutma büyüsünü başarı ile yapabilen ve kendilerinden yardım talep eden kişilere tam anlamı ile yardımcı olabilen birçok medyum olduğu çeşitli kaynaklarda belirtilmiştir.

Bu nedenle sevmedikleri kişilere kötülük yapmak için soğutma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler bu konuda oldukça fazla alternatife sahiptirler. Eğer insanlar yeteri kadar araştırma yaparak doğru medyumları tercih ederlerse istedikleri sonuçlara büyük ihtimalle ulaşacaklardır. Soğutma büyüsü her zaman büyü dünyasının en popüler büyülerinden biri olmuştur. Çünkü bu büyü hiç kimseye fiziki veya psikolojik zarar vermez. Sadece insanların bilinçaltılarını etki altına alıp düşüncelerinin değişmesini ve önceden delicesine bağlı oldukları kişilerden bir anda soğumalarını sağlayan bu büyüde özellikle medyumlar cinlerden yardım bulamadıysalar olumsuz sonuç alınsa bile hiç kimse iyi veya kötü bir şekilde etkilenmeyecektir.

Zaten uygulama aşamasında da çoğunlukla standart işlemlerin kullanılması ve olağan dışı herhangi bir tekniğin veya eşyanın olmaması soğutma büyüsü hakkında herkesin kendini güvende hissetmesine neden olmuştur. Bazı insanlar bu büyüyü yaptırdıkları zaman hemen etki göreceklerini düşündüklerinden dolayı ara sıra hayal kırıklığı yaşayabilmektedirler. Çünkü bu tip büyüler her zaman farklı zaman dilimleri içinde etkilerini gösterirler. Medyumlar ne kadar başarılı olurlarsa olsunlar veya yaptıkları uygulama ne kadar doğru olursa olsun soğutma büyüsünün etkisi her zaman aynı dönemde görülmez. Bu nedenle bu büyüyü yaptırmak isteyen kişiler her zaman sabretmeleri gerektiğini bilmelidirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir